сьогодн курс 1 $ = 35.5 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Тип машинки
Колір
Максимальна к-сть обертів
Максимальний розхід води
Максимальне завантаження
Клас енергоспоживання
Клас прання
Управління
Матеріал баку
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

Пральні машини

 Пра́льна маши́на — електропобутова машина для прання брудної білизни, створена для полегшення життя домогосподаркам, які за відсутності пральної машини вимушені прати уручну. На зламі 19-го і 20-го сторіч на ринку машин відбувся перехід від конструкції машин з «програмним» керуванням до пральних машин-«автоматів». У перших споживач міг за аналоговим принципом «плавно» вибирати температуру, інтенсивність і тривалість прання, а під час виконання програми прання — міг змінювати завдання машині. У модерних машинах-автоматах домогосподарка вибирає одну із програм прання, дає «старт» програмі, після чого хід програми можна тільки зупинити (якщо є кнопка «стоп» чи «пауза») чи повністю відмінити, — але не можна її змінити чи скорегувати.
Стандартне меню сучасних машин передбачає наступний спектр температур прання: «холодна вода», 30°, 40°, 60°,…95° Режими прання: 3—4 режими інтенсивності — від «міцної» білизни, що можна «виварювати» при +95 °C — до речей з вовни.
У нинішній день з'явився новий клас машин, програмні можливості котрих можна розширювати за допомогою введення споживачем змін у програмне забезпечення. Такі машини обладнані дігітальними дисплеями.