сьогодн курс 1 $ = 28 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Тип гоління
Тример
Кількість головок для гоління
Наявність плаваючої головки
Захист від випадкового включення
Джерело живлення
Час роботи
Час зарядження
Індикатор зарядки батареї
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

Бритви

Електробритва - електроприлад, призначений для гоління.                                                                                                        За системою гоління електробритви поділяються на сіткові і роторні. Дія сіткової (коливальної) системи полягає в тому, що щетина зрізається вібруючими лезами, відокремленими від поверхні шкіри сталевими сіточками. Сітка захоплює волос, одночасно захищаючи шкіру від порізів, тоді як лезо зрізає його. Вважається, що сітчасті бритви менше травмують шкіру і тому підходять для людей з чутливою шкірою. Крім того, є думка, що сіткові бритви краще справляються з довгою (запущеною) щетиною. Бритви з сітковою системою випускають Panasonic, Braun, Binatone. Роторні (обертальні) бритви збривають щетину за допомогою круглих обертаються ножів, розташованих в спеціальних бритвених головках. Гідність цієї системи в тому, що вона справляється навіть з нерівномірно відростила щетиною і забезпечує, що спірно, більш чисте гоління. Проте роторні бритви не радять людям з чутливою шкірою. Бритви з роторною системою виробляють Philips, Binatone, Polaris.
У сучасні бритви часто встановлюється акумулятор. Зазвичай це незмінний Ni-Cd, Ni-MH або Li-Ion акумулятор.
Бритви, оснащені акумулятором, поділяються на два типи: моделі з живленням від акумулятора і моделі з живленням від акумулятора і мережі. Моделі другого типу можна використовувати з живленням від мережі (під час зарядки).
Крім того, частина електробритв підтримує вологе гоління (наприклад, більшість сучасних бритв Panasonic). Такі бритви дають можливість голитися під душем, застосовувати при голінні піну чи гель. З метою безпеки харчування таких бритв може здійснюватися тільки від акумулятора, а при підключеному шнурі електроживлення включення бритви неможливо.