сьогодн курс 1 $ = 42.5 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Обєм баку
Потужність
Матеріал баку
Спосіб установки
Матеріал анода
Температура води
Терморегулятор
Функйії
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

Водонагрівачі

Накопичувальний водонагрівач, або бойлер (від англ. Бойлер) являє собою порівняно велику ємність з розміщеним в ній або, рідше, під нею, джерелом тепла. Нагрівання може здійснюватися за допомогою парового або водяного теплообмінника - в ньому циркулює гаряча вода в замкнутому контурі, нагрівається, наприклад, за допомогою опалювального котла. Такі бойлери називають бойлерами (водонагрівачами) непрямого нагріву.
Бойлер може також нагріватися за допомогою розміщеного всередині нього Тена або розташованої під нагрівальної ємністю газовим пальником.
Існують також комбіновані моделі, що включають два або рідше більше видів нагрівальних елементів. Наприклад: ТЕН + теплообмінник, теплообмінник, який працює від системи опалення + теплообмінник, що нагрівається сонячним колектором.
Водонагрівальна ємність зовні захищена шаром теплоізоляції і захисним кожухом. Зовні до нагрівального елемента приєднується пульт управління, обов'язково включає управління температурою. Зазвичай це біметалічний термостат. Нагрівання включається, коли термодатчик реєструє в баку температуру нижче встановленної.                                                                                                                                                                            Газовий водонагрівач - пристрій для нагріву води за рахунок енергії згоряння газу з метою подальшого використання у технологічних, господарських, санітарно-гігієнічних або побутових цілях. В якості палива може використовуватися як природний газ, так і зріджений (балонний).
По пристрою газові водонагрівачі діляться на проточні та накопичувальні. Проточний водонагрівач настінного типу часто звуть газовою колонкою.
Основною перевагою газових водонагрівачів є використання зручного і найбільш дешевого палива - природного газу. Однак газ також є пожежо-і вибухонебезпечним, крім того, він шкідливий для дихання, тому несправний газовий водонагрівач може бути набагато небезпечніше несправного електричного. Також газові водонагрівачі вимагають наявності димоходу для відводу продуктів згоряння.
[Правити] Проточний газовий водонагрівач

Проточний газовий водонагрівач призначений для миттєвого нагріву води. Водонагрівачі цього типу не мають бака, а вода нагрівається за прямоточною схемою, через теплообмінник, за допомогою газового пальника. У застарілих і в сучасних бюджетних моделях запалення пальника здійснюється від постійно палаючого газового гнота, запалює сірник або п'єзоелементом, нагрівання регулюється в залежності від кількості протікає через теплообмінник води. У більш досконалих моделях використовується автоматичний Електричні та електронне регулювання температури води на виході.
У Росії найбільш поширені настінні газові водонагрівачі - газові колонки. Вони з'явилися під час газифікації міст з початком масового житлового будівництва, при якому ванна стала обов'язковим елементом міської квартири, і встановлювалися за відсутності можливості забезпечення централізованого гарячого водопостачання. Тому газові колонки найбільш часто зустрічаються в хрущовках, також часто їх можна побачити в сталінках, де колонки встановлювали замість твердопаливних котлів («титанів»). Крім цього, останнім часом газові колонки встановлюють в будинках з центральним гарячим водопостачанням, тому що нерідко гарячу воду відключають або вона має низьку якість.
Популярність газових колонок пов'язана з тим, що при компактних розмірах вони дозволяють миттєво нагрівати достатню кількість води. Газова колонка, здатна забезпечити кілька точок водорозбору одночасно, має потужність близько 24 кВт, середня - 18-19 кВт, при цьому для них, як правило, вистачає потужності міських газових ліній. Для порівняння, проточні електроводонагрівачі подібної потужності вимагають для роботи окремого силового введення, що затратно і не завжди можливо, так як в старих будинках електричні мережі не розраховані на таке енергоспоживання. Крім того, магістральний природний газ набагато дешевше електрики, тому газова колонка економічно вигідніше.
Також існують газові опалювальні котли, що мають контур гарячого водопостачання. Такі пристрої зазвичай встановлюються в індивідуальних будинках і будівлях, що мають автономну систему опалення на природному газі.