сьогодн курс 1 $ = 35.5 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Тип
Механізм
Діаметр лопатей
Споживана потужність
Кількість швидкостей
Регулювання нахилу
Регулювання висоти
Пульт ДУ
Матеріал корпусу
Колір
Таймер
Поворотна система
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

Вентилятори

Якщо придбати собі кондиціонер для вас розкіш, то запропоновані нами вентилятори саме для вас. Наша компанія пропонує вашій увазі широкий вибір вентиляторів, які допоможуть «врятуватися» вам від спеки. Вентилятор це спеціальний пристрій для перемішування чи переміщення повітря. Важливо знати, що вентилятор на відміну від кондиціонера не охолоджує повітря, а лише створює легкий вітерець (повітряний потік), який допоможе легше переносити спекотне літо.

Існує декілька видів вентиляторів:

  1. Настільні;
  2. Настінні;
  3. Стельові;
  4. Підлогові.

Одними із найбільш оптимальних, які мають чимало переваг, є підлогові вентилятори. Такий вентилятор має великі габарити, тому зможе переміщувати більший потік повітря. Його висоту можна регулювати, до того ж більшість із підлогових вентиляторів можуть крутитися, що збільшує площу обдування. Підлогові вентилятори дуже потужні, вони мають хорошу продуктивність і чимало різних швидкостей для обдування. У багатьох з представлених вентиляторів є таймер для автоматичного відключення, а також пульт дистанційного керування, для полегшення управління вентилятором.

До питання вибору вентилятора потрібно віднестися відповідально, адже на сьогоднішній день існує дуже багато різних видів вентиляторів, а ви маєте обрати той, який підійде за різними властивостями саме вам, тому ми дамо вам декілька порад щодо даного вибору:

  1. Потрібно обирати вентилятор який не створює багато шуму, що не перевищує рівня шуму 28-30 дБ.
  2. Діаметр лопатей підлогового вентилятора повинен бути не маленьким, тоді повітря буде потрапляти до найвіддаленіших куточків.
  3. Щодо питання безпеки – на лопатях має бути захисна металева сітка. Завдяки сітці ви можете не хвилюватися, за власне здоров’я, а також за речі які могли б потрапити до лопатей.
  4. Вентилятор повинен мати хорошу форму підставки, тому що він має твердо стояти на поверхні і не падати. Також він повинен мати функцію регулювання висоти, щоб ви могли встановити вентилятор на оптимальному для вас рівні.
  5. Вентилятор у своєму складі повинен мати декілька режимів роботи, хорошу поворотну систему, пульт для зручного управління.
  6. А також особисто для себе ви можете вибрати додаткові функції, такі як: підсвічування, таймер, цифровий екран тощо.

Якщо ви хочете придбати якісний підлоговий вентилятор, звертайтесь до нашого інтернет – магазину побутової техніки ТЕХНОЗАХІД.