сьогодн курс 1 $ = 35.5 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Тип
К-сть секцій
Потужність
Регулятор потужності
Захист від перегріву
Термостат
Колір
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

Обігрівачі

Як бути у випадку, коли зовні стає все прохолодніше, а у квартирі чи офісі досі не включають центральне опалення? Цю проблему можна з легкістю вирішити за допомогою пересувного обігрівача. Зараз можна легко придбати це зручне та компактне джерело тепла і комфорту, яке стане Вам в нагоді не тільки в холодну зимову пору, а також у міжсезоння, і в будь-яку прохолодну (навіть в літню) ніч. Обігрівачі в холодну пору року є незамінними побутовими приладами. Сьогодні можна знайти та придбати обігрівач будь-якого виду і на любий смак.
Бувають різні типи теплообігрівачів:
найрозповсюджені масляні обігрівачі (радіатори) - вони також одні із найбезпечніших;
конвектори;
тепловентилятори;
інфрачервоні обігрівачі;
інверторні кондиціонери. 
Кожен з цих типів має як достоїнства так і недоліки. 
Для обігріву міської квартири в осінній і зимовий період чудово підходять найбільш поширені масляні обігрівачі або масляні радіатори. Їх відрізняють низький рівень шуму, безпека і економічність, а також цілком доступні ціни. Такі побутові прилади можуть залишатися увімкненими без нагляду навіть кілька днів. Радіатор масляний складається з металевого герметичного корпусу, що в середині наповнений мінеральним маслом, в якому розташована електрична спіраль (ТЕН). Тепло від неї передається маслу, потім корпусу (температура якого 60-70° С), а від нього - навколишньому повітрю. Тепле повітря рівномірно розсіюється по усьому приміщенню. 
Масляні обігрівачі  тривалий час можуть підтримувати тепло в приміщенні, хоч і не дуже швидко нагріваються. Ці прилади зовні схожі на звичайні ребристі радіатори центрального опалення. Масляний обігрівач має вбудовані коліщата, за допомогою яких Ви зможете з легкістю пересувати обігрівач по всій квартирі. 
Як правило, масляний обігрівач розраховано від 1 до 2,5 кВт (також на 1,5 чи 2 кВт) та має кілька рівнів потужності. Це дозволяє регулювати роботу обігрівачів залежно від температури в кімнаті. Є також можливість самостійно (вручну) корегувати  інтенсивність тепла, час і температуру нагрівання повітря. Масляні обігрівачі зручно використовувати в квартирах, офісах, навіть на дачі в різних приміщеннях: в невеликих кімнатах - на меншій потужності, у великих - на максимальній. 
У цьому розділі сайту Ви зможете знайти найкращі обігрівачі. Інтернет-магазин побутової техніки «Технозахід» пропонує масляні обігрівачі у найбільш прийнятних цінах. На всі товари існує гарантія. Ми доставляємо заказ у понад 150 міст України.