сьогодн курс 1 $ = 42.5 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Тип
АВН
Димплей
Память
Тип набору
К-сть ліній
Розташування клавіатури
Настінний монтаж
Память вхідних дзвінків
Блокування набору
Пауза
Регулятор гучності
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

Телефони шнурові

Тисячоліття за тисячоліттям люди спілкувалися, тільки використовуючи поширення звуку в суцільному середовищі - повітрі. Для передачі повідомлень на великі відстані використовувалися примітивні методи, на зразок свисту, гонгу або барабанного бою. Винаходу пристрою, який для передачі і прийому звуку використовувало б властивості електрики, передувала поява електричного телеграфу і його успішне застосування протягом першої половини XIX століття.
1849-1854 рр.. Шарлем Бурселем, інженером-механіком і віце-інспектором паризького телеграфу, розроблена ідея телефонування. Перший принцип дії телефону Ш. Бурсель виклав у своїй дисертації в 1854 році, але до практичного здійснення телефонного зв'язку він не дійшов. Ш. Бурсель був також першим, хто вжив слово «телефон» 31 грудня 1898 відкрилася телефонна лінія Москва - Петербург.
Перший комерційна телефонна розмова між Нью-Йорком і Лондоном сталася 7 січня 1927 по трансатлантичному телефонному кабелю. СРСР був підключений до Нью-Йорку через цей кабель 14 квітня 1936. Перший дзвінок відбувся між наркомом зв'язку і черговим телефонно-телеграфної компанії Нью-Йорка. Спілкування проходило на загальноприйнятому на міжнародних телефонних лініях французькою мовою.
До Карибської кризи телефон для зв'язку між країнами був непопулярний. Зв'язок тоді здійснилася за допомогою політоглядачів Зоріна, який зв'язався з Едвардом Кеннеді [джерело не вказано 332 дні]. Тоді ж була налагоджена пряма лінія між СРСР і США.
Історія подальшого розвитку телефону включає в себе електричний мікрофон, що прийшов на заміну вугільному, гучний зв'язок, тоновий набір, цифрове стиснення звуку.