сьогодн курс 1 $ = 28 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Стандарт звязку
Комплектація
Радіус дії в приміщенні
Радіус дії на місцевості
Автовідповідач
АВН
Інтерком
Конференц-звязок
Гучний звязок
Тел.книга
Поліфонія
Память вхідних
Память вихідних
Будильник
Дисплей
Підсвітка дисплея
Пісвітка клавіатури
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

Радіотелефони

Радіотелефони-являють собою систему, що складається з бази, до якої підключаються аналогові або цифрові абонентські лінії від АТС, та однієї або декількох бездротових трубок, які можуть як передавати між собою, так і дзвонити по зовнішніх лініях. Працюють на різних частотах. Раніше випускалися тільки аналогові апарати з несучою частотою кілька десятків мегагерц. Ці апарати були схильні до перешкод і іноді в своїй трубці можна було чути розмови за таким же телефоном з сусідньої квартири. Такі телефони в основному були оснащені тільки однієї трубкою.
Потім у продажу з'явилися телефони з несучою частотою 900 мегагерц і цифровим кодуванням сигналу. У цих приладах якість звуку краще, збільшена дальність надійної роботи і виключено випадкове підслуховування вашої розмови сусідами. Наступним кроком були телефони з несучою частотою 2,4 ГГц. Ці апарати іноді робили з декількома трубками, збільшена дальність зв'язку і якість звуку.
Останнім часом у продажу з'явилися телефони з несучою частотою 5,8 ГГц, мають дальність зв'язку іноді достатню, щоб працювати в межах кварталу з гарною якістю звуку. Ці телефони часто дозволяють підключати декілька трубок і зазвичай можуть працювати без взаємних перешкод у квартирах, обладнаних іншими бездротовими пристроями (наприклад, з бездротовим інтернетом). Дані несучих частот роботи телефонів наведені для телефонів, що продаються в США і Канаді.