сьогодн курс 1 $ = 28 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

«Технозахід»

  Магазин «Технозахід» займається гуртовим та роздрібним продажем побутової техніки вже понад 7 років і надає своїм клієнтам доступ до оптимального асортименту техніки для дому та офісу; та забезпечує зручну процедуру купівлі обраних товарів за справедливою ціною та їх гарантовану доставку замовнику. Наш інтернет-магазин обслуговує індивідуальних споживачів, гуртових та корпоративних клієнтів.

Купити в Україні Побутову техніку Холодильники Пральні Плити Витяжки Посудомийки Телевізори Комбайни Міксери Мікрохвильові Праски Кавомолки Мультиварки Радіатори Сушки Чайники Магазин «Технозахід» займається гуртовим та роздрібним продажем побутової техніки вже понад 7 років і надає своїм клієнтам доступ до оптимального асортименту техніки для дому та офісу; та забезпечує зручну процедуру купівлі обраних товарів за справедливою ціною та їх гарантовану доставку замовнику. Наш інтернет-магазин обслуговує індивідуальних споживачів, гуртових та корпоративних клієнтів.

Асортимент інтернет-магазину представлений в таких товарних категоріях:

 1. Спершу знайдіть необхідний для Вас товар. Зверніть увагу на те, що вся техніка на сайті погрупована за  типом - вільностояча, вбудована, мала побутова техніка,тощо - для полегшення процесу пошуку потрібного Вам товару. Для знаходження необхідної моделі техніки Ви також можете скористатися «Пошуком по сайту».
 2. Після знаходження товару Ви можете отримати більш детальну характеристику про нього, скориставшись його сортуванням за виробниками, ціною, популярністю, технічними характеристиками. Це сприятиме безпомилковому та правильному вибору.
 3. Якщо Ви визначилися з моделлю техніки, яку маєте на меті придбати, Вам надається можливість порівняти її з іншою або декількома іншими та обрати найоптимальніший для вас варіант.
 4. Після прийняття остаточного рішення про покупку, натиском на «Купити», спрямуйте його у «Корзину замовлень», де воно зберігатиметься. Знайте, що при необхідності Ви можете замовити декілька однакових одиниць техніки, зазначивши це у відповідній формі. Ви також маєте можливість переглядати вміст «Корзини замовлень», а при необхідності очищати її.
 5. Виберіть та зазначте бажаний вид доставки та оплати товару у спеціально вказаній формі.
 6. Введіть Ваші контактні дані для продовження оформлення замовлення.
 7. Перегляньте ще раз вміст «Корзини замовлень» та зробіть остаточне підтвердження купівлі товару натиском на «Підтвердити».
 8. Очікуйте на надходження e-mail повідомлень про прийняття Вашого замовлення, його обробку, умови та час його доставки. У випадку безготівкової оплати обраного товару на Вашу електронну пошту буде надісланй рахунок - фактура для переказу коштів.

На всю, придбану Вами, техніку надається гарантія. Товари у нас ви зможете купити із найкращим співвідношенням ціни- якості та будете приємно вражені зручними умовами їх оплати та доставки. Вам необхідно лише зробити замовлення - і ми докладемо максимум зусиль, щоб Ви отримали товар у найближчий час.

Нашим постійнм клієнтам та партнерам ми пропонуємо вигідні умови придбання техніки та гнучку систему знижок. Також слідкуйте за нашими постійнм акціями, де можна придбати техніку на дуже вигіднх умовах.

Сподіваємося на приємну співпрацю з Вами! Бажаємо приємної покупки!

Як замовити та купити техніку по телефону? Ви можете замовити необхідий для Вас товар, зв'язавшись із нами за телефоном +38 (067) 3 42 43 00

Зателефонувавши до нас, Ви :

 1. Одержите всю інформацію від наших менеджерів щодо потрібного Вам товару, умов його подальшої оплати та доставки.
 2. Отримаєте вичерпні відповіді на усі запитання, що вас цікавлять.
 3. Не затрачаючи багато часу та зусиль придбаєте високоякісний товар на вигідних умовах.
 4. Будете приємно здивовані та задоволені розмовою із нашими менеджерами.