сьогодн курс 1 $ = 35.5 грн.
+38 (067) 670 38 77. Ми знаходимося у Львові
Товари
Вхід для користувачів
Логін або e-mail
Пароль
запам'ятати мене

Доставка

Інтернет-магазин побутової техніки забезпечує кур'єрську доставку замовлених товарів у понад 150 міст України.

Перед здійсненням доставки наш менеджер обов'язково сконтактується з Вами для уточнення інформації про деталі замовлення, узгодить з Вами зручний час і місце доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється за вказаною адресою до будинку чи під під'їзд будинку. Послуги з підйому вантажів на поверх не надаються.

Кур'єрська доставка здійснюється на платній основі, її вартість залежить від ваги, об'єму вантажу та місцезнаходження регіону, де Ви проживаєте. Інтернет-магазин при оформленні замовлень на певні види товарів дарує покупцям безкоштовну доставку до під'їзду вашого будинку. Доставка по Львову є безкоштовною. Термін доставки від 1 до 7 днів (в залежності від міста доставки).

При отриманні товарів потрібно мати при собі паспорт та знати номер декларації про відправку техніки (його повідомляє менеджер після відправки товару).

При прийомі товару обов'язково переконайтеся у відсутності зовнішніх дефектів і його повної комплектності. Претензії щодо зовнішнього вигляду доставленого товару можна заявити лише при передачі вам товару кур'єром чи представником транспортної компанії. При виявленні зовнішніх пошкоджень та комплектності товару, ви можете відмовитись від товару. Підпис у дорожньому листі або відсутність зауважень при доставці вважається підтвердженням того факту, що товар доставлено без зовнішніх пошкоджень та у повній комлектності.

Увага! Кур'єр відповідає лише за доставку товару до будинку та не надає консультацій щодо технічних характеристик та властивостей товарів, не здійснює підключення чи демонстрацію товару.

Перед початком використання товару, ретельно ознайомтеся з посібником з експлуатації та переконайтеся, що товар відповідає вашим уявленням про його функціональні можливості.